Centrum Seniora

Centrum Seniora
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Centrum seniora oferuje nie tylko doraźną pomoc, ogromny nacisk kładziemy na kompleksową opiekę, w naszych szeregach mamy fizjoterapeutów i rehabilitantów, pomoc stomatologiczną oraz zabiegi „upiększające”. Kompleksowa obsługa medyczna jest jednym z naszych priorytetów, które oferujemy w naszych usługach.

Jak wygląda opieka w domu seniora?

Spełniamy najwyższe standardy, nasi specjaliści mają odpowiednie podejście i specyfikę pracy z osobami w podeszłym wieku. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są w taki sposób aby senior częściowo odzyskał swoją sprawność wskutek przebytych chorób. Największą wagę przykładamy do kontaktu między pacjentami, jest to równie ważne co ćwiczenia rehabilitujące. Osoby cierpiące na różnego rodzaju dolegliwości psychoruchowe przechodzą kompleksową rekonwalescencję.

Co jest dla nas najważniejsze?

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie każdego seniora i zapewniamy , że będzie on czuł się u nas najlepiej. Powrót do zdrowia, nowe znajomości to tylko kilka z plusów naszego Instytutu. Osoby starsze potrzebują komfortu psychicznego, praca z psychoterapeutą jest bardzo ważna, opuszczenie swojego rodzinnego domu jest bardzo trudne, nie wszyscy sobie z tym radzą.

W naszym centrum seniora ogromną uwagę przykładamy do tego, aby seniorzy czuli się jak u siebie w domu. Oferujemy zrównoważoną i zbilansowaną dietę, która przywraca do zdrowia, jest to bardzo ważne, ponieważ ma ona późniejszy wpływ na efekty rehabilitacji. Jest również bardzo ważna przy przyjmowaniu różnego rodzaju leków. Opieka lekarska w połączeniu z ćwiczeniami, fizjoterapeutą, dietą, spokojem stawia naszych pacjentów na nogi. W taki właśnie sposób zmienia się życie seniora, ma on więcej chęci do życia, spędza swój czas aktywnie, wycieczki rowerowe, spacery, zwiedzanie turystyczne.

Jak senior może zadbać o wygląd w naszym domu?

Przeprowadzamy szereg zabiegów mających na celu poprawić wygląd między innymi, zabiegi stomatologiczne, dbamy tutaj o uzębienie naszych pacjentów, jest to bardzo ważne szczególnie w podeszłym wieku. Dla pań przygotowujemy zabiegi profilaktyczne, które mają na celu „zatrzymać czas” są one korygujące i rekonstrukcyjne.

Dlaczego akurat nasza placówka?

W naszym domu seniora codziennie organizowane są różne zabawy, w których udział jest nieobowiązkowy ma to na celu integracje, poznawanie nowych osób. Człowiek do szczęścia potrzebuje kontaktu z drugą rozmową a my to całkowicie zapewniamy. Poza rozmowami z psychologiem, senior musi kontaktować się z innymi członkami naszego domu.

Każda osoba w naszym domu otrzymuje indywidualną opiekę, staramy się wszystko przygotowywać tak aby każdemu żyło się jak najlepiej. Specjaliści są wybierani na podstawie ogromnego doświadczenia w pracy z osobami starszymi, ponieważ to liczy się dla nas najbardziej.

Wrocławskie centrum seniora

Każdego dnia nasz personel, stara się co raz lepiej zrozumieć starość, wiedząc, że tylko w ten sposób lepiej zrozumie każdego człowieka. Do każdego podchodzimy z cierpliwością, szacunkiem, ponieważ wiemy jak dużo seniorzy przeżyli, należy im się teraz spokój. Nasz instytut zapewnia opiekę od A do Z, nie ulega to wątpliwości, ponieważ każdy senior naszego domu wystawia nam pozytywną opinie. Słowa, które padają z ust osób w podeszłym wieku motywują nas do dalszej pracy, jest to bardzo budujące, gdyż wtedy wiemy, że nasz dom seniora jest najlepszy.

Więcej znajdziesz tutaj: Wrocławskie Centrum Seniorahttp://phm.pl/phmim/

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*