Elseve Arginine Resist – pożegnaj się z wypadającymi włosami!

Elseve Arginine Resist – pożegnaj się z wypadającymi włosami!
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wypadające włosy to ogromny problem, ale nie jesteś w stosunku do niego bezradna! Wręcz przeciwnie, L’Oréal przedstawia oręż do walki z tym kłopotem. Elseve Arginine Resist to seria kosmetyków, których zadaniem jest powstrzymanie wypadania włosów poprzez ich maksymalne wzmocnienie.

Elseve Arginine Resist do włosów osłabionych

Włosy mogą wypadać z bardzo wielu powodów, wpływa na to między innymi dieta, pogoda czy poziom hormonów. Każdy z nich prowadzi jednak do jednego skutku – osłabienia lub zniszczenia struktury włosów, co sprawia, że te łamią się i wypadają. Każda z nas traci ich naturalnie od 20 do 100 dziennie, ale jeśli zauważysz, że kosmyki są wszędzie – na poduszce, ubraniach, wokół ciebie na podłodze, to czas sięgnąć po Elseve Arginine Resist od L’Oréal.

Z tymi kosmetykami możesz przeprowadzić całą kurację wzmacniającą. Znajdziesz wśród nich przede wszystkim szampon przeznaczony do codziennego stosowania, możesz także zdecydować się na użycie odżywki, która sprawi, że efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Kosmetyki z serii Elseve Arginine Resist są bardzo skuteczne właśnie dlatego, że odbudowują strukturę włosa i odżywiają go u nasady. Dzięki temu włosy są mniej podatne na wypadanie. Wzmocnione cebulki oznaczają wzmocnione pasma. Ponieważ lepiej pracują, dostarczają włosom o wiele więcej substancji odżywczych. Możesz zatem liczyć na wielowymiarowy efekt, który będzie się utrzymywał na długo.

Sprzymierzeniec włosów – arginina

Główny składnik aktywny kosmetyków z serii Elseve Arginine Resist to arginina. Ten niezwykły aminokwas możemy zaleźć niemalże w każdej tkance naszego ciała – jest jednym z najważniejszych składników budulcowych organizmu. Zawarta w szamponie i odżywkach z tej linii L’Oréal Paris arginina przenika do cebulek, gdzie je efektywnie naprawia.

To naturalny budulec, który błyskawicznie się wchłania. Dzięki temu włosy od razu są mocniejsze i mniej podatne na wypadanie. Możesz zauważyć różnicę już na pierwszy rzut oka. Co więcej, arginina dostarcza włosom także potrzebnych składników odżywczych. Jej działanie jest wszechstronne – odżywia skórę głowy, pobudzając ją do pracy.

Elseve Arginine Resist działa na całej długości

Arginina nie jest jedynym składnikiem kosmetyków Elseve Arginine Resist. Poza nią w tej serii znajduje się także proteina, której zadaniem jest wbudowanie się w strukturę włosa. Dzięki temu wszystkie ubytki i nierówności zostają wypełnione. Każdy pojedynczy włos staje się silniejszy, a co za tym idzie, bardziej gładki. Dlatego fryzura prezentuje się lepiej.

Wzmocnienie tylko cebulek może być niewystarczające, zwłaszcza jeśli włosy się znacznie osłabiły. Proteina to naturalny sposób na wzmocnienie ich na całej długości, włącznie z często niszczącymi się końcówkami. Dzięki temu nie musisz przeprowadzać radykalnego cięcia, by wzmocnić włosy. Wielowymiarowe działanie Elseve Arginine Resist sprawia, że możesz zapomnieć o wypadaniu na dobre.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*