Endermologia – wszystko, co trzeba wiedzieć o zabiegu

Endermologia
[Głosów:1    Średnia:2/5]

Endermologia to innowacyjny zabieg, który wykorzystywany jest, by poprawić stan skóry oraz wygrać walkę z cellulitem, z którym zmaga się tak duża ilość kobiet. Jakich efektów można spodziewać się po endermologii?

Endermologia – jak wygląda zabieg?

Endermologia katowice to zabieg, do którego pacjent ubierany jest w kombinezon wykonany ze specjalnych materiałów. Dzięki niemu urządzenie nie zaciąga włosków i nie podszczypuje skóry, co mogłoby być nieprzyjemne. Jednocześnie kombinezon zapewnia intymność i komfort.

Endermologia Śląsk to zabieg, który może być wykonany na udach, brzuchu czy pośladkach, czyli wszędzie tam, gdzie najczęściej pojawia się cellulit. Likwidacja cellulitu dzięki głowicy zasysającej oraz rolującej skórę nie jest już niemożliwa, jak było jeszcze do niedawna.

Głowica składa się z dwóch ruchomych rolek oraz komory ssącej. Urządzenie sterowane jest komputerowo. Skóra jest wciągana przez urządzenie oraz rolowana, co uruchamia głębokie partie mięśni oraz tkankę łączną, która zmuszana jest do produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jędrność skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg endermologii?

Endermologia Katowice to zabieg idealny dla osób walczących o smukłą i wymodelowaną sylwetkę. Ćwiczenia fizyczne oraz zdrowa dieta nie zawsze przynoszą zadowalające efekty endermologia Śląsk jest zabiegiem, który wspiera pracę nad własnym ciałem.

Enedrmologia jest to masaż, który pomaga w walce z cellulitem. Likwidacja cellulitu jest trudna i często długotrwała. Endermologia jest zabiegiem, który wspomaga pracę skóry w głębokich partiach. Dzięki temu efekty są szybciej widoczne. Ruch, zdrowa dieta oraz masaże są skutecznym działaniem w walce z cellulitem.

Trzeba pamiętać, że endermologia nie jest zabiegiem, po którym można spodziewać się spektakularnych efektów od razu. Kosmetolog na podstawie wyglądu skóry ustali indywidualnie dla pacjenta ilość niezbędnych masaży. Kompleksowe działanie to seria 10 – 12 zabiegów dwa razy w tygodniu. Następnie należy zrobić 3 miesięczną przerwę. Osoby, które nadal będą chciały kontynuować masaże powinny wykonywać jeden zabieg w tygodniu.

Endermologia Katowice to nie tylko piękna i zdrowa skóra, ale również lepsze samopoczucie. Endremologia uruchamia działanie endorfin, które nazywane są hormonem szczęścia.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*