Este Synergy – stosowanie i właściwości produktu

Este Synergy – stosowanie i właściwości produktu
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Procesy starzenia rozpoczynają się już po 25 roku życia. W głównej mierze przyspieszają je zanieczyszczenia powietrza, które są nieodłączną częścią życia w XXI wieku. Efekty nie są widoczne od razu, ponieważ zachodzą w głębszych warstwach skóry. Jednak, jeśli zależy nam na utrzymaniu skóry w jak najlepszym stanie, powinniśmy zastanowić się, co możemy zrobić, aby osiągnąć ten cel. Odpowiedzią może być stosowanie produktów Este Synergy. Jest to suplement diety, zawierający witaminy i minerały, które od lat pomagają w utrzymaniu skóry w jak najlepszym stanie wzbogacone kolagenem i kwasem hialuronowym.

Właściwości produktu Este Synergy

Peptydy kolagenowe Verisol P zawarte w produkcie Este Synergy, zgodnie z badaniami producenta wpływają na jędrność i elastyczność skóry. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz chroni nas przed działaniem wolnych rodników. Tę funkcję pełni również obecna w produkcie witamina E. Biotyna chroni dodatkowo nasze włosy oraz paznokcie, zaś cynk pomaga przy metabolizmie tłuszczów.

Este Synergy – stosowanie

Stosowanie produktu Este Synergy jest bardzo proste. Opakowanie składa się z 14 lub 28 shotów, 1 shot należy rozpuścić w 100ml wody i spożywać codziennie w godzinach wieczornych. Pierwsze efekty zauważalne są już po 4 tygodniach. Możemy zaobserwować spłycenie zmarszczek. Kolejne efekty, pojawiają się stopniowo, a ich widoczność powinna osiągnąć szczyt po 8 tygodniach. Więcej szczegółowych informacji, można znaleźć na stronie produktu https://estesynergy.com/opinie/. Produkt Este Synergy zawiera głównie składniki pochodzenia naturalnego. Skóra na pewno promiennie odwdzięczy się za ten wybór. Witaminy i minerały zawarte w produkcie pozytywnie wpłyną na jej stan.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*