Nowoczesne metody przeszczepu włosów

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Utrata włosów to bardzo poważny problem, który zwykle skutkuje tym, że znacznie obniża się samopoczucie osoby, która doświadczyła takiej sytuacji. Nie da się bowiem ukryć, że włosy to jeden z atrybutów urody zarówno kobiet, ale też mężczyzn. Ludzie czują się dużo pewniej, gdy mają piękne i zadbane włosy. Dlatego właśnie łysienie jest tak dużym stresem, a co najgorsze, odczuwany w związku z tym stres może jeszcze bardziej zaostrzać sytuację. Tworzy się błędne koło problemu, z którego na szczęście jest jedno wyjście. Jest nim przeszczep włosów nowatorską metodą fue artas.

Metoda fue artas i przeszczep włosów

Już od dawna w medycynie wykorzystuje się nowoczesne roboty i maszyny, dzięki którym można usprawnić przeprowadzanie różnego rodzaju zabiegów, a także operacji. Wbrew pozorom, metody te nie są wykorzystywane tylko i wyłącznie w medycynie estetycznej, ale również często w zabiegach ratujących życie. W przypadku metody fue artas, również możemy mówić o nowoczesnej technice. To właśnie dzięki robotowi przeszczep włosów prowadzony jest dużo sprawniej i szybciej, cały zabieg jest jeszcze bardziej precyzyjnie wykonany, a dla pacjenta jest on mniej bolesny i dotkliwy. Co ważne, efekty jakie uzyskuje się w ten sposób, są naprawdę doskonałe. Dlatego właśnie metoda fue artas jest obecnie najbardziej rekomendowaną metodą przeszczepu włosów.

Przeszczep fue artas

W Polsce z przeszczepu włosów metodą fue artas można skorzystać tylko w kilku wybranych klinikach. To zatem ogromny przywilej, że Polacy nie muszą wyjeżdżać za granicę, aby poddać się temu zabiegowi. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że nie każda łysiejąca osoba zostanie zakwalifikowana do zabiegu. O wszystkim decyduje lekarz trycholog, do którego trzeba się wcześniej umówić na konsultacje. Przeszczep fue artas jest rekomendowany tylko i wyłącznie w ściśle określonych sytuacjach, o których najlepiej każdego pacjenta poinformuje lekarz. Etyka stoi zawsze na pierwszym miejscu, pacjenci nie są narażani na koszty, jeżeli w ich przypadku przeszczep nie udałby się.

Pierwsza wizyta u trychologa

Trzeba pamiętać o tym, że do pierwszej wizyty u trychologa, trzeba się odpowiednio przygotować. Najlepiej uzyskać informacje już podczas rejestracji do kliniki, pytając o to konsultanta. Z pewnością potrzebne będą wyniki badań takich jak morfologia krwi, być może również próby wątrobowe, a także wyniki badań kardiologicznych. Oczywiście, wszystko to jest ściśle związane z ogólnym zdrowiem pacjenta, dlatego też w przypadku konkretnej osoby, potrzebne mogą być różne wyniki badań.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*