Zalety liposukcji laserowej, czyli modelowanie sylwetki zabiegiem slimlipo 3d

[Głosów:1    Średnia:2/5]

Liposukcja – to dzisiaj bardzo modne słowo. Zazwyczaj w naszej wyobraźni kojarzy się ono z rozległą operacją, mającą liczne powikłania, wykonywaną przede wszystkim u otyłych osób. Rzeczywistość wygląda jednakże trochę inaczej, szczególnie zaś w przypadku liposukcji laserowej, czyli zabiegu polomar slimlipo 3d. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, bo może się okazać, że zabieg polomar slimlipo 3d będzie tym, czego potrzebujemy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg polomar slimlipo 3d?

Otóż przede wszystkim należy podkreślić, że nie jest to metoda leczenia otyłości, lecz sposób na modelowanie sylwetki. Osoby otyłe muszą niestety przed zabiegiem zrzucić zbędne kilogramy. Ideą zabiegu polomar slimlipo 3d jest bowiem usunięcie nadmiaru komórek tłuszczowych z miejsc, z których zazwyczaj trudno się ich pozbyć za pomocą ćwiczeń i diety. A zatem takie modelowanie sylwetki jest zabiegiem idealnym dla osób z nadwagą czy z normalną wagą, które mają nieestetyczne „oponki w pewnych miejscach. Jakich? Najczęściej nadmiar komórek tłuszczowych usuwany jest z takich miejsc, jak pośladki, brzuch czy podbródek lub uda, jednak zabieg polomar slimlipo 3d można wykonać w każdej partii ciała.

Jak wygląda zabieg polomar slimlipo 3d ?

Jak wygląda dokładnie takie modelowanie sylwetki przy użyciu tej metody? Otóż na początek odbywa się konsultacja lekarska kwalifikująca do zabiegu. Następnie sam zabieg polega na wykonaniu drobnego nacięcia w skórze, przez które przeprowadza się laser rozpuszczający nadmiar komórek tłuszczowych, które są następnie odsysane. Warto podkreślić, że cały zabieg trwa maksymalnie godzinę, wymaga najczęściej zaledwie jednodniowego pobytu w klinice, a na efekty slim lipo 3d nie trzeba długo czekać!

Efekty slim lipo 3d – jak to wygląda?

No właśnie – czego możemy się spodziewać po zabiegu polomar slimplipo 3d? Przede wszystkim usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej z danego miejsca na ciele. Dzięki temu cała nasza sylwetka jest ładnie wymodelowana. Ponadto trzeba dodać, że w tym zabiegu stosowany jest także laser mający na celu ujędrnienie skóry w danym miejscu. Dzięki temu nie tylko pozbywamy się zawadzającej nam oponki, lecz także od razu poprawiamy wygląd skóry. Warto jeszcze na koniec podkreślić, że inwazyjność modelowania sylwetki metodą polomar slimlipo 3d jest bardzo niska, a sam zabieg generalnie należy do bezpiecznych.

Jak zatem widać, warto rozważyć, czy modelowanie sylwetki http://www.lipoline.pl/liposukcja/palomar-slimlipo-3d.html tą metodą nie byłoby metodą, która w końcu pozwoli nam poczuć się naprawdę pięknie we własnym ciele.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*